Sort by
  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Batman: Mask of the Phantasm

    ★★★★★

  • Batman Begins

    ★★★½

  • Batman Returns

    ★★★½

  • Batman

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • American Psycho

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Django Unchained

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • Dorohedoro

    ★★★★