Sort by

Maria has logged 20 entries for films during April 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Expendables 2

The Expendables 2

2012
×
★½
Edit this entry  
25
Fear & Shame

Fear & Shame

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Chupa

Chupa

2023
×
★★
Edit this entry  
23
The Duchess

The Duchess

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Expendables

The Expendables

2010
×
Edit this entry  
21
Missing

Missing

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
BEEF

BEEF

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Cloudy with a Chance of Meatballs

Cloudy with a Chance of Meatballs

2009
×
★★½
Edit this entry  
11
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
A Cinderella Story

A Cinderella Story

2004
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
As Above, So Below

As Above, So Below

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Significant Other

Significant Other

2022
×
★★★
Edit this entry  
03
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry