Sort by
  • Dune: Part Two

  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Chupa

    ★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • True Spirit

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Invitation

    ★★

  • Piece of Cake

    ★★★★

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Gone in the Night

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Louise

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★