• Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Legally Blonde

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Short Circuit 2

    ★★★

  • Short Circuit

    ★★★★

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

    ★★★½

  • Once Upon a Time in Venice

    ★★★

  • The Siege

    ★★★

  • Hostage

    ★★★

  • Look Who's Talking Too

    ★★★

  • Hudson Hawk

    ★★★½

  • Look Who's Talking

    ★★★½

  • The Fifth Element

    ★★★

  • Unbreakable

    ★★★★

  • Smokin' Aces

    ★★½

  • National Lampoon's Van Wilder

    ★★½