• Antebellum

    ★★★

  • Come True

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The Owners

    ★★

  • The War with Grandpa

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

  • Slaxx

    ★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Muse: Simulation Theory

    ★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

  • Greenland

    ★★★

  • A Nice Girl Like You

  • Unhinged

    ★★½

  • Follow Me

    ★½

  • Fatal Affair

    ½

  • Peninsula

    ★★

  • The Curse of Audrey Earnshaw

    ★½

  • Archive

  • The Old Guard

  • Tribal: Get Out Alive

    ★½

  • Ava

    ★½

  • Desperados

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Irresistible

    ★★½

  • Greyhound

    ★★½

  • The Rental

    ★★★

  • You Should Have Left

    ★½

  • 8:46

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Becky

    ★★½

  • The High Note

    ★★

  • The Lovebirds

    ★½

  • Body Cam

  • The Wrong Missy

    ½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Extraction

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

  • Evil Eye

    ½

  • The Hunt

    ★★½

  • Mulan

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★½

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★½

  • Alone

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★½

  • Mortal

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Brahms: The Boy II

  • The Night Clerk

  • Boss Level

    ★★★

  • Fantasy Island

    ½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★★

  • The Rhythm Section

    ★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★