Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Batman: The Long Halloween, Part Two

Batman: The Long Halloween, Part Two

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
F9

F9

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Water Man

The Water Man

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Overboard

Overboard

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Power/Rangers

Power/Rangers

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jolt

Jolt

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Batman: The Long Halloween, Part One

Batman: The Long Halloween, Part One

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Midnight in the Switchgrass

Midnight in the Switchgrass

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Resident Evil: Infinite Darkness

Resident Evil: Infinite Darkness

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Out of Death

Out of Death

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Settlers

Settlers

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The House Next Door: Meet the Blacks 2

The House Next Door: Meet the Blacks 2

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Good, The Bart, and The Loki

The Good, The Bart, and The Loki

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
False Positive

False Positive

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Till Death

Till Death

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
TMNT

TMNT

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
A Nice Girl Like You

A Nice Girl Like You

2020
×
Read the review Edit this entry  
30
The Ice Road

The Ice Road

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Slender Man

Slender Man

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Superman II

Superman II

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Gaia

Gaia

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Weird Science

Weird Science

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Horizon Line

Horizon Line

2020
×
Read the review Edit this entry  
23
Galveston

Galveston

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Batman: Assault on Arkham

Batman: Assault on Arkham

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Misfits

The Misfits

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Infinite

Infinite

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Elizabeth Harvest

Elizabeth Harvest

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Look Away

Look Away

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry