• House of Gucci

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Little Italy

    ½

  • Repo! The Genetic Opera

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Bucky Larson: Born to Be a Star

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • To Catch a Thief

    ★★

  • Cats

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Knife+Heart

    ★★★★★

  • Ma

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★

  • Assassination Nation

    ★★★★★