• Christoph Waltz - The Charm of Evil

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Kate

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Blade Runner Phenomenon

    ★★★½

  • Creating an Army of the Dead

  • Most Dangerous Game

    ★½

  • F9

    ★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Indiana Jones: The Search for the Lost Golden Age

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Jodie Foster, Hollywood Under the Skin

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Houseboat

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★½

  • Cherry

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Accomplice

  • Wrong Turn

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • The Soul

  • Death to 2020

    ★★★

  • News of the World

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Forgotten Battle

    ★★★

  • Songbird

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Monster Hunter

  • Charles Bronson: The Spirit of Masculinity

  • Architects: Live at the Royal Albert Hall

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Mank

    ★★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

  • The Queen's Gambit

    ★★★★