beck has logged 10 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Stanford Prison Experiment

The Stanford Prison Experiment

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Seventeen Again

Seventeen Again

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry