• Freaky

    ★★★★

  • House of Wax

    ★★

  • Critters 3

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • Jesus Christ Vampire Hunter

    ★★★★

  • Two-Lane Blacktop

    ★★★★

  • And Then There Were None

    ★★★★

  • Badlands

    ★★★★

  • The Daytrippers

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Garth Marenghi's Darkplace

    ★★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • The Hunger

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Road House

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½