Sort by
  • The Marvels

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

  • Wonder Woman 1984

  • A Recipe for Seduction

  • LEGO Star Wars Holiday Special

  • OPAL

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Coming Out

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★½

  • The Invisible Man

  • Mogul Mowgli

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★