Sort by
  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Little Fish

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Quo Vadis, Aida?

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Tigertail

    ★★★½

  • I Still Believe

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★★

  • The Photograph

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★★

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★