Bane 👼❤️‍🔥 has logged 25 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Mute

Mute

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
23
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
22
Teeth

Teeth

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Black Mirror: Nosedive

Black Mirror: Nosedive

2016
×
Read the review Edit this entry  
21
The Age of Adaline

The Age of Adaline

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Black Mirror: Black Museum

Black Mirror: Black Museum

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
Read the review Edit this entry  
19
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Wonder

Wonder

2017
×
★★★
Edit this entry  
18
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Black Mirror: Metalhead

Black Mirror: Metalhead

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Black Mirror: Crocodile

Black Mirror: Crocodile

2017
×
★★½
Edit this entry  
18
Black Mirror: Hang the DJ

Black Mirror: Hang the DJ

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
M

M

1931
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Okja

Okja

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Girl Walks Home Alone at Night

A Girl Walks Home Alone at Night

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Evil Bong 420

Evil Bong 420

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Gingerdead Man vs. Evil Bong

Gingerdead Man vs. Evil Bong

2013
×
Edit this entry  
03
Evil Bong 3: The Wrath of Bong

Evil Bong 3: The Wrath of Bong

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Evil Bong 2: King Bong

Evil Bong 2: King Bong

2009
×
★½
Read the review Edit this entry