Sort by

Vhan has logged 32 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
I Know This Much Is True

I Know This Much Is True

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Relic

Relic

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
16
First Man

First Man

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Her

Her

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
No Men Beyond This Point

No Men Beyond This Point

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★½
Edit this entry  
14
Looks That Kill

Looks That Kill

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Source Code

Source Code

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Source Code 2

Source Code 2

×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Evil Things

Evil Things

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry