Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Nefarious

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Terror Train

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

    ½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★★

  • Sr.

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • The Patient

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • They/Them

  • House of Darkness

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★