• La La Land

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Godfather

    ★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • King of New York

    ★★★★