Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Hard Eight

Hard Eight

1996
×
★★★★
Edit this entry  
10
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★
Edit this entry  
08
High Life

High Life

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
07
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Edit this entry  
30
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Edit this entry  
24
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★½
Edit this entry  
21
The Aviator

The Aviator

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
07
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Edit this entry  
25
Halloween

Halloween

1978
×
★★
Edit this entry