• Squid Game

  • Cry Macho

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Monster Hunter: Legends of the Guild

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla Singular Point

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • In the Earth

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Last Blockbuster

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Making The Irishman

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Full Size

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Class Action Park

  • High Score

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Host

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Cursed Films

  • Smiling Friends

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Road to Roma

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Father

  • Palm Springs

    ★★★★