• There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Kate

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Last Mercenary

    ★★★½

  • The Green Knight

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Pig

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Army of the Dead

    ½

  • Oxygen

    ★½

  • Jakob's Wife

    ★★

  • Sentinelle

    ★★★½

  • TINA

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • In the Earth

    ★★★★½

  • Below Zero

    ★★★★

  • Censor

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Zappa

  • In Search of Darkness: Part II

  • The Binding

    ★★★

  • The Scary House

    ★★★

  • Coven

    ★★★

  • Violation

    ★★★★

  • Nomadland

  • Come True

    ★★★

  • The Swarm

    ★★★½

  • Unknown Origins

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Host

  • Don't Listen

    ★★★

  • Hunted

    ★★★½

  • Lost Bullet

    ★★★★

  • Becky

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★★

  • Earth and Blood

    ★★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★

  • Corona Zombies

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • The Decline

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Feels Good Man

  • The Nest

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Relic

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★

  • His House

    ★★★

  • The Heist of the Century

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Ratones Paranoicos: The Band That Rocked Argentina

  • Here Comes Hell

    ★★

  • The Returned

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • I'm No Longer Here

    ★★★★

  • Furtive

    ★★★

  • Wild Session

    ★★★★★

  • Butt Boy

    ★★★★

  • VFW

    ★½

  • Rambo: Last Blood