• Doctor Strange

    ★★★

  • Keeping Up with the Joneses

    ★½

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★½

  • Inferno

    ★★★

  • pizza movie

  • fluffy's third eye

  • find true love

  • The Accountant

    ★★★

  • Split

    ★★★½

  • Bad Black

    ★★★½

  • The Girl on the Train

    ★★★½

  • A Silent Voice

    ★★★★½

  • The Magnificent Seven

    ★★★

  • A United Kingdom

    ★★★

  • Free Fire

    ★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Sully

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Mechanic: Resurrection

    ★★½

  • Tunnel

    ★★★½

  • Boyka: Undisputed IV

    ★★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Pete's Dragon

    ★★★

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Nerve

    ★★

  • The Legend of Tarzan

    ★★½

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Collide

    ★½

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • Me Before You

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

  • Aquarius

    ★★★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★½

  • I, Daniel Blake

    ★★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★

  • Money Monster

    ★★½

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • Florence Foster Jenkins

    ★★★½

  • Barbershop: The Next Cut

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • The Huntsman: Winter's War

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Allegiant

    ★★

  • London Has Fallen

    ★★½

  • Triple 9

    ★★½

  • Midnight Special

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Love & Friendship

    ★★★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • The Boy

    ★★½

  • How to Be Single

    ★★

  • Everyday's Lie

    ★★

  • Ride Along 2

    ★★★

  • Men Dahr Ragel

    ★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★

  • Daddy's Home

    ★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Creed

    ★★★

  • The Big Short

    ★★★½

  • Concussion

    ★★★