Sort by
  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Joint Custody

    ★★★★

  • Plane

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • PPP Loan Gone

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • The Takedown

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Black Site

    ★★★

  • Wunderkammer 10.0

    ★★★★

  • Memory

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • Septic

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • See You Friday, Robinson

    ★★★★

  • Incredible But True

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Gold

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Last Looks

    ★★★★

  • Finch

    ★★★

  • The Covid Killer

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Atlantide

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • Worlds

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½