Sort by
  • Enola Holmes 2

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hellraiser

  • Smile

  • Do Revenge

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Bubble

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Kate

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

  • Belfast

    ★★★

  • Cyrano

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★