Sort by

nina has logged 12 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jumanji

Jumanji

1995
×
★★½
Edit this entry  
23
I Know What You Did Last Summer

I Know What You Did Last Summer

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Get Out

Get Out

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Clifford

Clifford

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry