Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Visitor from the Future

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Incredible But True

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Lost Illusions

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Kaamelott: The First Chapter

    ★★★★½

  • Old

    ★★★