Sort by
  • The Wandering Earth II

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ½

  • V/H/S/99

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

  • Section 1

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★½

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Bunny Hop

  • Help

    ★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Toy Machine - Vaccine

  • Homunculus

    ★★★

  • Bisping

  • Mank

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Heck

    ★★★

  • Ten Dollar Death Trip - Inside the Fentanyl Crisis

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Capone

    ★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

  • The Hunt

    ★★

  • The Invisible Man

    ★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★½

  • Lions in the Corner

  • Ma

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • Us

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Jungleland

    ★★½

  • Miles Davis: Birth of the Cool

  • Toy Machine - Programming Injection

  • Fighting in the Age of Loneliness

    ★★★★½

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • Venom

  • mid90s

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★½

  • Uncle Drew

    ★½