Sort by

Buddy has logged 15 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Raw

Raw

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★
Edit this entry  
22
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Table 19

Table 19

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Berlin Syndrome

Berlin Syndrome

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★½
Edit this entry  
13
The RuneScape Documentary - 15 Years of Adventure

The RuneScape Documentary - 15 Years of Adventure

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
CHiPS

CHiPS

2017
×
★★½
Edit this entry  
07
A Cinderella Story

A Cinderella Story

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Jim Norton: Mouthful of Shame

Jim Norton: Mouthful of Shame

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
01
The Discovery

The Discovery

2017
×
★★★
Edit this entry  
01
The Bye Bye Man

The Bye Bye Man

2017
×
½
Edit this entry  
01
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry