Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Killer Sally

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Post Modern Minions

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • World's Biggest Hammerhead?

    ★★½

  • Sharks That Eat Everything

    ★★★

  • Camo Sharks

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Shark Bait

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Bubble

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Requin

    ★★½

  • Pokémon: The Arceus Chronicles

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★½

  • Solar Opposites Holiday Special

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½