Sort by
  • No mires a los ojos

    ★★★½

  • Venus

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Watcher

  • The House

  • Nightmare Alley

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Card Counter

  • Malignant

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Annette

  • Luca

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Censor

    ★★★

  • WandaVision

  • Puparia

  • OPAL

  • On the Rocks

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★½

  • 365 Days

    ½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★½

  • 1917

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Irishman

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

  • Joker

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Anna

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Too Old to Die Young

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Swallow

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Velvet Buzzsaw

    ★½