• Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Xtreme

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Justice Society: World War II

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

  • The White Tiger

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Historias lamentables

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Psycho Goreman

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Riot Police

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Vanguard

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Swordsman

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • The Paper Tigers

    ★★★½

  • Unknown Origins

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Deliver Us From Evil

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Superagente Makey

    ★★★

  • Peninsula

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Tribal: Get Out Alive

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Becky

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • The Occupant

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½