Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Blonde

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Portrait of God

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Power On: The Story of Xbox

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Superhost

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★½

  • Jolt

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • We Need to Do Something

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Horror in the High Desert

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½