Sort by
  • Coherence

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Cabinet of Dr. Caligari

    ★★★★★

  • Apocalypse Now

    ★★★★

  • The Road

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Magnolia

    ★★★★★

  • Spring Breakers

    ★★★

  • Tom at the Farm

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Normal People

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • An American Werewolf in London

    ★★★½