• The Batman

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • The Death of Superman

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

  • A Monster Calls

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★½

  • Suicide Room

    ★★★½

  • Bridge to Terabithia

    ★★★½

  • The Shining

    ★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Star Wars

    ★★★★½