Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • From Black

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • We Own This City

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Outwaters

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★