Sort by
  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Prehistoric Planet

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★½

  • Uncharted

  • Shut In

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Navalny

    ★★½

  • I Didn't See You There

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • A House Made of Splinters

    ★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • God's Country

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★★

  • The Territory

    ★★★½

  • 2nd Chance

    ★★★

  • Dual

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • The UnRedacted

    ★★★★

  • Framing Agnes

    ★★½

  • Klondike

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★½

  • Leonor Will Never Die

    ★★★½

  • Nothing Compares

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • When You Finish Saving The World

    ★★

  • Fresh

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

  • O Night Divine

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★½

  • Encanto

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Wolf

  • Squid Game

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★