• Rain

    ★★★★

  • Manhandled

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Mark of Zorro

    ★★★½

  • Sparrows

    ★★★★

  • The Haunted Castle

    ★★★

  • Casting JonBenet

    ★★★½

  • Evil Genius

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Fantozzi Against the Wind

    ★★★

  • Fantozzi Still Suffers

    ★★★

  • Louise

    ★★★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • Shadow of a Doubt

    ★★★★

  • The Scopone Game

    ★★★★

  • La Maison en Petits Cubes

    ★★★★½

  • Great!

    ★★★½

  • Fun Is Beautiful

    ★★★★