Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Destroy All Neighbors

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • The Creator

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Umma

    ★½