• Mansión Helada

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Wandering Heart

    ★★½

  • Santo Rey Baltazar

    ★★½

  • Amor de verano

    ★★★

  • No Time to Die

    ★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Displaced

    ★★★

  • The Sidereal Space

  • Titane

  • Val

    ★½

  • Train Again

    ★★★½

  • Sycorax

    ★★

  • Annette

    ★½

  • All the Crows in the World

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Yon

  • No va más

    ★★★★½

  • Chico eléctrico

  • Corresponsal francés

  • Amazonas

  • Ob Scena

  • Concert for the Battle of El Tala

    ★★½

  • ¡El Archiduque debe morir!

    ★★

  • Ni sí, ni no

  • El beso

  • My last adventure

    ★★★

  • Rancho

  • A fines de agosto

  • What Will Summer Bring

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Introduction

    ★★★½

  • The Stonebreakers

  • Trampa de Luz

  • Splinters

    ★★★★

  • Homage to the Work of Philip Henry Gosse

    ★★★★

  • A Farewell to Memory

    ★★★★

  • Fatman

    ★★½

  • Through the Haze

    ★★½

  • Poilean

    ★★★½

  • There Are Not Thirty-Six Ways of Showing a Man Getting on a Horse

  • In My Room

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • 8:46

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • An Unusual Summer

    ★★

  • Toxic

  • The Last Dance

    ★★★

  • France Against the Robots

    ★★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★½

  • Distance Film

    ★★★

  • The Intruder

    ★★

  • Corporate Responsibility

    ★★★★

  • Maggie's Farm

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★½

  • The Year of the Discovery

    ★★★★½

  • Salsa

  • Overnight

    ★★★½

  • ¿Qué hago en este mundo tan visual?

    ★★★½

  • Here and There

    ★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

  • Ema

  • Joker

    ★★★

  • Fantastic Fungi

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Sapphire Crystal

    ★★★½

  • Nimic

    ★½

  • Space Dogs