Sort by
  • Life of Belle

    ★★★

  • A Cold Grave

    ★★★

  • Shake, Rattle & Roll Extreme

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★½

  • The Who Incident

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★

  • Deep Fear

    ★★

  • Dark Harvest

    ★★★

  • History of Evil

    ★½

  • Artifacts of Fear

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Forgotten Lake

  • V/H/S/85

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Senritsu Kaiki World Kowasugi!

    ★★★★★

  • Naga

    ★★★

  • Near

    ★★★★

  • That's a Wrap

    ★½

  • Horror in the Forest

    ★★½

  • Blind Waters

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Mob Land

    ★★★

  • Site 13

    ★★★½

  • 1962 Halloween Massacre

    ★★

  • Concrete Utopia

    ★★★★½

  • Sharksploitation

  • Cobweb

  • Command Z

    ★★★½

  • A Corpse for Christmas

    ★★★★½

  • Full Circle

    ★★★★★

  • Gray Matter

  • Barbie

    ★★½

  • Ghost

    ★★

  • Hidden Strike

    ★★★½

  • Red Rooms

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Malice

    ★★★

  • The Childe

    ★★★★½

  • The Devil Comes at Night

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Castigation

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Cocaine Shark

    ★★★½

  • Creepypasta

    ★★

  • Sleep

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • Tell Me a Creepy Story

    ★★★

  • Caviar

    ★★★

  • Hell's Half Acre

    ★★

  • Resurrected

    ★★★½

  • The Black Demon

    ½

  • Para-Psych Trauma

    ★★★

  • The Elevator

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Goatman

    ★★

  • Blue Hour: The Disappearance of Nick Brandreth

    ★★

  • Black Mold

    ★★★

  • Parasite Lady

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Ride On

    ★★★

  • Dinner

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★