Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Popcorn

    ★★½

  • Unbreakable

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The House of the Devil

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • South Park: Bigger, Longer & Uncut

    ★★★★

  • Kids in the Hall: Brain Candy

    ★★★½

  • The Emperor's New Groove

    ★★★½

  • Intruder

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Disturbing Behavior

    ★★

  • Batman Begins

    ★★★★

  • The Replacements

    ★★★

  • The Edge

    ★★★½

  • She's All That

    ★★½