Sort by

Christian has logged 18 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Slither

Slither

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Let's Be Cops

Let's Be Cops

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Lethal Weapon 2

Lethal Weapon 2

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Elysium

Elysium

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Tremors

Tremors

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

2020
×
Read the review Edit this entry  
05
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Matchstick Men

Matchstick Men

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Contact

Contact

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry