Christian has logged 21 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Leviathan

Leviathan

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
BASEketball

BASEketball

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Beverly Hills Cop II

Beverly Hills Cop II

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Rumble in the Bronx

Rumble in the Bronx

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Simpsons Movie

The Simpsons Movie

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fried Barry

Fried Barry

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Link

Link

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ginger Snaps

Ginger Snaps

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Christine

Christine

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Tales from the Darkside: The Movie

Tales from the Darkside: The Movie

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Rush Hour

Rush Hour

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spy

Spy

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Source Code

Source Code

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
A League of Their Own

A League of Their Own

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry