Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Good Grief

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Wonka

    ★★★

  • Wish

    ★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Your Christmas or Mine?

    ★★

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Samaritan