Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★

  • Are You My Groot?

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Strays

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

  • Asteroid City

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Me Time

    ★★½

  • Girl at the Window

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Fall

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Ms. Marvel

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★