Sort by
  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Jules

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • 20/20 Presents Black Panther: In Search of Wakanda

  • Director by Night

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★