Sort by
  • The Nun II

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★½