Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • The Blind

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You People

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • The Munsters

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★½