Sort by
  • The Nun II

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Corpus Cavernosum

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Townhouse Confidential

    ★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Incantation

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The Long Night

    ★½

  • Moonfall

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Don't Look Up

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Survivalist

    ★½

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • After We Fell

    ★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★