Sort by
  • Insidious: The Last Key

  • Bright

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Pottersville

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • American Assassin

    ★★★½

  • It

    ★★★★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Detroit

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Firebase

    ★★★½

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★½

  • Humanité déchue

    ★★★½

  • Baywatch

    ★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • The Mummy

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • The Wall

    ★★

  • Alien: Covenant

    ★★★★½

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★½

  • Sand Castle

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Teen Titans: The Judas Contract

    ★★★★

  • Power Rangers

    ★★★½

  • Life

    ★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • Team Thor: Part 2

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Justice League Dark

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Live by Night

    ★★★★

  • Monster Trucks

    ★★½

  • Passengers

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Spectral

    ★★½

  • Patriots Day

    ★★★★½

  • Allied

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★

  • The Accountant

    ★★★★★

  • Split

    ★★★½

  • The Founder

    ★★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★★½

  • Free Fire

    ★★★½

  • The Magnificent Seven

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½

  • Sully

    ★★★½

  • Morgan

    ★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Team Thor

    ★★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • War Dogs

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★

  • Jason Bourne

    ★★★★