• The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • A House on the Bayou

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

    ½

  • Apex

    ½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★★

  • Last Man Down

  • Injustice

    ★½

  • The Harder They Fall

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★½

  • The Village Bride

    ★½

  • T0-B1

    ★★

  • Akakiri

    ★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★

  • The Twins

  • Night of the Animated Dead

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

  • 7 Prisoners

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • King Richard

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Girl Who Got Away

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Superhost

    ★★

  • Free Guy

    ★½

  • More the Merrier

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★½

  • Annette

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★½