Sort by
  • Atrabilious

    ★½

  • Drive-Away Dolls

    ★★★★

  • Argylle

  • Bob Marley: One Love

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • A Cognac at the Indy 500

  • Anyone But You

    ★★★½

  • The Boys in the Boat

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Foe

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★

  • Poolman

    ★½

  • Hell of a Summer

    ★★★★

  • Knox Goes Away

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Memory

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Woman of the Hour

    ★★★½

  • Finestkind

    ★★

  • Dicks: The Musical

    ★½

  • Reptile

    ★★½

  • Hit Man

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • AGGRO DR1FT

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Wildcat

  • Daddio

    ★★★

  • Ferrari

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Strays

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Machine

    ★★

  • SmartLess: On the Road

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½